Avatar uživatele
lukas.zmizik

troufli byste si zajít ke kadeřníkovi a říct: udělejte to, jak se to líbí vám… ?

protože já nikdy nevím co mám u kadeřníka říct.
tak říkám – ano, ano, jo, dobrý, může být…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, briketka10 před 4073 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Já bych mu už ani moc prostoru nedal… mám to tak na 4 mm.
Asi hodně testosteronu ;)

Dříve jsem mu říkával: „na krátko, vzadu na krku mi to vemte prosím strojkem“.
To ještě bylo co stříhat…

Teď to (už nějaký pátek) řeším přímo s mým osobním „kadeřníkem“:
http://www.tchi­bo.de/Bart-und-Haarschneider-p400022930.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jak u kterého. Napoprvé je to docela odvaha, zvlášť, když je kadeřník od pohledu dost excentrický. Ale, když vím, že umí a máme společný pohled na styl, proč ne.
Tomuto bych to ale nejspíš nedovolila…
http://images­.fanpop.com/i­mages/image_u­ploads/Sweeney-Todd-upcoming-movies-464191_1280_1­024.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Leotom

Spíš ne než ano :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Dělám to tak zcela pravidelně. Na hlavě kde zůstavá špetka vlasů ani moc možností ke kreativitě neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Asi jde o to, jak dobře toho kadeřníka znám.
Zkoušel jsi třeba vzít s sebou obrázek účesu, který se ti líbí?
A ukázat ho kadeřnici, že bys chtěl účes tak a tak?
Pak uvidíš podle toho, jestli je kvalitní nebo, zváží kvalitu vlasů, tvar obličeje a pak se dohodnete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Než jsem si našla ,,tu svou" kadeřnici,tak jsem mnohokrát litovala,že jsem vyslovila to:Já to nechám na vás.Přešla jsem pak k tomu odhodlání říct:Jen konečky,prosím zastřihněte…od­cházela jsem domů s vlasy do půli hlavy.Moje zkušenost.Teď po dlouhém hledání mohu říci:Nechám to na tobě,ty víš,ne?A ona opravdu ví.Děkuji za ni,mé hledání se vyplatilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Vizitkou kadeřníka je jeho účes.
Pokud půjdu někam prvně moc neexperimentuji – snažím se vyzvědět co by poradil on sám ,jak to vidí- každý kadeřník má jiný pohled na věc. Pokud se mi jeho názor zamlouvá – vyzkouším .Většinou jsem spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Rozhodně netroufnul. Dříve se stříhalo tak nějak furt stejně. Dnes by to mohlo být velký (nežádoucí) překvapení. Hlavně v křesle tzv. vizážisty! :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl