Bronzový

Troufli byste si bez znalosti jazyka odstěhovat se "ze dne na den" do zahraničí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ano,ale jen za předpokladu,že budu vědět,že tam někde na mě někdo čeká a počítá s tím,že budu potřebovat podporu ze začátku,třeba že mě u sebe nechá spát v garáži,než si najdu vlastní garáž,že mi pomůže s domluvou,když já ten cizí jazyk neznám a tak podobně.Jistě,i tak se může stát,že ta pomocná ruka se na mě vyprdne,ale už jen ten pocit,že tam někdo je se hodí.

Další odpovědi:

Záleží na okolnostech - pokud bych měl dostatečnou motivaci, proč ne?
;-)

Zlatý

Já znala jen pár vět, když jsem odjížděla :-))) Dva roky jsem trvalo, než jsem se naučila trochu mluvit :-)))

Dnes to mají mladí jednoduší, po revoluci výuka jazyků nestála za nic, takže odmaturoval i ten, co si ve finále nebyl schopen v cizím jazyce objednat ani pizzu.

Nebál bych se toho, že se nezvládnu rychle naučit jazyk, ale spíš toho, jak bych snášel nový prostředí a osamělost.. velmi by také záleželo na mé finanční situaci.

Bronzový

Já bych rád ale nemám na to koule )

Bronzový

Já jo.. Někam se chystáš?? Pojedu taky.. Věřím že jazyk se dá naučit za chvíli. Já chodím půl roku na angličtinu, tedy jsem pořád začátečník a s tím málem co umím bych si troufla. Ostatní půjde postupně samo..
.

Pokročilý

Nebál bych se, ale musel bych mít pro začátek nějakou finanční rezervu, minimálně na letenku zpět. Třeba bych to zkusil do tichomoří dělat pomocnou sílu v nějaké želví záchranné stanici. :)

Diskuze k otázce

Bronzový

petra15

zzzzz
kde jsi prosimte byla ?

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.