roxy52

Tropická vedra

Bylo u Vás někde těch 36°C jak předpovídali ? U nás mě připadalo větší vedro den předtím.Co říkal teploměr nevím.

Nejlepší odpověď
annas

Na východní straně je ještě teploměr vyhřátý od sluníčka – 40° C, na západní 30° C ve stínu na verandě. Jinak na zahradě parno.

Další odpovědi
GangstaHelper

Taky se mi zdálo, že není ani tak teplo, jako bylo ve čtvrtek… Ale to tak bývá – čím větší jsou očekávání, tím větší může být zklamání.

anonym

Vedro pekelné,to je pravda.Ani mně teploměr vůbec nic neřekl,tak jsem se musel mrknout a stupnice dál jaksi nebyla,takže.­......?

panenka

Včera u nás 36°C roxy bylo doma jsem měla 28°C dnes jsem se dívala na teploměr který mi ukazuje doma 28°C a na dvoře na slunku mám 48°C