annas

Trochu štiplavá otázka… Má tento citát platnost i v současnosti?

Oscar Wilde – Jen jedna věc je horší, než být pomlouván – nebýt pomlouván!

Doplňuji:
Poa-li – zřejmě opravdu výrok O. W. odpovídá jeho způsobu životu – věznění za nezákonnou homosexualitu, neurovnaný život atd. Jeho skandální život stále zaměstnával společnost – bylo o čem mluvit.

Odpovědi
hanulka11

Hm říká se- až o tobě nebudou mluvit- zemřel jsi.

takhlene

taky říkám,dokud o tobě mluví,tak víš,že žiješ!!!!

stana73

Každá pomluva se dřív,nebo později obrátí proti tomu,kdo ji vytvořil.Tak ať si pomlouvaj-nejlepší je usmívat se na ně a být nad věcí.To je nejvíc naštve a budou se čím dál víc užírat.

poa.li

Nějak se mi to nezdá. Z té věty cítím nějaký osobní problém pana Wildea..

anonym

Pokud mne nekdo pomlouva,tak se usmeji,nad jeho malomyslnosti.Ale chodi to tak ze,pomlouvac sam na sebe pomluvy uslysi.

led

Ste, lebo o vás vieme.
Vieme o vás, lebo ľudia o vás hovoria.
Ak prestanú, nebudete.
PS.
Kto by vedel o O.W. (okrem divadelných fajnšmejkrov), keby sa nepretriasal jeho životný štýl?

venkovan

Některé rádoby osobnosti společenského života by bez pomluv už dávno veřejně zanikly. A s nimi i super zajímavý bulvár.
A je škoda, že těmto pomluvám velká část veřejnosti dá větší přednost než informacím o šikovných lidech kteří udělali něco prospěšného pro společnot. Například, kdy jste četli naposledy reportáž o mladých lidech kteří chodí předčítat do nemocnic a kdy, že té a té VIP se ohalil kousek ňadra na pláži.