tristranny obchodu.

Dobry den,mam dotaz na třístraný obchod. Zboží se nepohybuje od jedné společnosti ke druhé, ale od 1. společnosti přímo ke 3. společnosti. Vlastnictví zboží jde ale i přes 2. společnost. Jde totéž udělat ještě jednou ? Tj od 3 společnosti k 5 společnosti, fa samozřejmě přez 4 společnost ? Velice děkuji za odpověď . Mates

Odpovědi
Fidel

Vaše otázka je zmatečná, zkuste ji napsat lépe. Ale obecně v soukromém právu – co není výslovně zakázáno, to je povoleno…