ingi

Třísla? Či něco jiného?

Ahoj, trochu hloupá otázka – ale nevim, kde jsou přesně třísla. Včera jsme měli fotbalový trening a po kopu z voleje mě začalo bolet na levé staně podbřišku – jedná se o natažené tříslo nebo tříslo se nachází někde jinde? A pokud Ano – tak nevíte co mě tam bolí? Bolest se dostavuje pouze při došlapu na levou nohu.
Díky za odpověi.

Nejlepší odpověď
Terryle

Hoj, tříslo se blbě popisuje, ale je to vnitřní část stehen těsně u genitálií – tam, jak se to všechno sbíhá. Třísla se natahujou, třeba když se snažíš udělat rozštěp. Dostávají zabrat, třeba když nečekaně a nepřipraveně trhneš s nohou… Podbřišek by od třísel bolet neměl. To by mohl být spíš nějakej nataženej břišní sval, řekla bych…