qwert7

Triko spinave od centrofixu…

Mam triko, na kterém je nápis „If found,please return to pub“. Je to asi barva nebo co. Nicméně je to umazané od centrofixu. Nějaká rada jak to vyčistit? Budu rád za každou. Díky

Nejlepší odpověď
anonym

technickým benzínem či jakýmkoliv lihem

Další odpovědi
hanulka11

prodává se Ďáblík na skvrny- stojí cca 75kč, mají i přímo na fixy v drogerii Rossmann
jde o to jestli by nebylo lepší si pořídit jiné triko

Babunka

Já bych zkusila citron.

aloevera5

Já všechno, ale úplně všechno čistím žlučovým mýdlem. Existuje jako klasické mýdlo (cca. 25,– Kč) a jako tekuté mýdlo včetně kartáčku na hrdle (cca. 35,– Kč). Je k sehnání v DM Drogerii.

Nemůžu si ho fakt vynachválit. Nikdy mi žádné oblečení nezničilo a vyčistilo to, co jsem ničím jiným nedostala pryč.