Avatar uživatele
hanny 2

Třídíte odpad?

Doplňuji:
Ano,v rámci možností.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? irij, panenka, Miroslavst, Radak před 4807 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano třídím a ty?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, odpad třídím. Papír, plasty, kovy atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Který?
Komunální odpad doma, odpad v práci apod. A potom jestli třídíme bioodpad zvlášť, nebezpečný (třeba monočlánky) apod. Za další bychom si měli odpovědět jestli krabice a lahve zmačkneme, složíme aby se kontejner nezaplnil brzy, zda když je plný to položíme vedle a nebo přijdeme příště a te´d ho odnesem zpět domu. Dobře třídit je trochu víc než odnést ke kontíku.
A to sesypání na jeden vůz – někdy je lepší vše vysypat na jeden vůz a potom to přetřídit v provozovně (stejně se vše tříd například podle druhu plastu, papíru apod.), než aby auto k sběrnému místu jelo pro každý odpad zvlášť.
Smysl to má, protože obec podle toho kolik její občané odevzdají vytříděného odpadu dostává peníze z fondu do kterého přispívají všichni výrobci a naplňovači obalů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Ano, třídíme, zrovna dneska jsem byla s igelitkama u kontejnerů.
Doma jsem to já, kdo s tím buzeruje ostatní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ano,třídíme.Syn se to naučil ve škole a manželku jsem musel přesvědčit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Jo. jsou tady tři kontejnery. Plasty,sklo a papír. jednou za čas přijedou,sesypou to do jednoho auta a odjedou. Má to smysl?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Žiji v německu, takže ano, třídím. Bio (odpad z kuchyně), plasty, papír, smýšenný, vozím do kontejneru oděv,textilie na charitu.
Je pro mě docela šok, když přijedu na vysočinu a vidím u paneláku popelnice. Lidé tam hodí všechno, i láhve se zálohou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek