Zlatý

Třídíte odpad?

Doplňuji:
Ano,v rámci možností.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Ano třídím a ty?

Zlatý

Ano, odpad třídím. Papír, plasty, kovy atd.

Zlatý

Který?
Komunální odpad doma, odpad v práci apod. A potom jestli třídíme bioodpad zvlášť, nebezpečný (třeba monočlánky) apod. Za další bychom si měli odpovědět jestli krabice a lahve zmačkneme, složíme aby se kontejner nezaplnil brzy, zda když je plný to položíme vedle a nebo přijdeme příště a te´d ho odnesem zpět domu. Dobře třídit je trochu víc než odnést ke kontíku.
A to sesypání na jeden vůz - někdy je lepší vše vysypat na jeden vůz a potom to přetřídit v provozovně (stejně se vše tříd například podle druhu plastu, papíru apod.), než aby auto k sběrnému místu jelo pro každý odpad zvlášť.
Smysl to má, protože obec podle toho kolik její občané odevzdají vytříděného odpadu dostává peníze z fondu do kterého přispívají všichni výrobci a naplňovači obalů.

Bronzový

Ano, třídíme, zrovna dneska jsem byla s igelitkama u kontejnerů.
Doma jsem to já, kdo s tím buzeruje ostatní.

Stříbrný

Ano,třídíme.Syn se to naučil ve škole a manželku jsem musel přesvědčit.

Bronzový

Jo. jsou tady tři kontejnery. Plasty,sklo a papír. jednou za čas přijedou,sesypou to do jednoho auta a odjedou. Má to smysl?

Pokročilý

Žiji v německu, takže ano, třídím. Bio (odpad z kuchyně), plasty, papír, smýšenný, vozím do kontejneru oděv,textilie na charitu.
Je pro mě docela šok, když přijedu na vysočinu a vidím u paneláku popelnice. Lidé tam hodí všechno, i láhve se zálohou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.