Džuls

Tričko zafarbené od laku, poradíte, co s tím?

Včera som si zafarbila úplne nové biele tričko s potlačou s krvavo-červeným lakom na nechty. V živote sa mi to nestalo a teraz taká smola. Odlakovačom mi to nepustilo, a bohužial, ani práčka nepomohla… Nemáte nejaký tajný tip, trik ako to odstrániť? Alebo mi nezostáva nič iné len pofarbiť aj druhú stranu, aby mi to tam ladilo??? 🙂 Vopred ďakujem za každú radu 🙂

Nejlepší odpověď
baghira

Podložit hadříkem a trpělivě oďubkávat odlakovačem nebo acetonovým ředidlem (C6000) tak dlouho, dokud vás to nerozčílí. Pak triko vyhodit a u vietnamce si koupit nový.