OuSí

Tričko s Tarjou tunder?

Moje holka je velká faninka tarji tunder… nevím kde ho mám sehnat za 1 měsíc má narozenini… a chtěl bych jí ho koupit…
Nevíte kde se dá sehnat tričko s tarjou tunder nejlépe do zdroje odkaz… Dekuji :)
Doplňuji:
jj sry překlep :D Tarja Turunen

Nejlepší odpověď
quentos

v ČR těžko, leda přes internet ze zahraničí, ALE: fanouškovská trička tohoto typu bývají předražená. Lépe uděláš, když vezmeš nějakou Tarjinu fotku (z CD bookletu a pod.) a někam ji zaneseš společně s čistým bílým tričkem – potisk triček nabízí spousta firem, určitě se nějaká najde i ve Tvém okolí.

Další odpovědi
qwertz

Myslíte nejspís Tarja Turunen…

Zdroj: http://www.tar­jaturunen.cz/?s=shop