Avatar uživatele
Alča M.♥

Tričko s Britney Spears

Kde se dá přes internet sehnat triko, nebo jakýkoliv kus oblečení s Brtiney Spears¨?
Doplňuji:
RE: ocko
No a kdyz jsem si to tam zadavala a nic?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dokonce existují i speciální folie do tiskárny, v tiskárne na folii vytiskneš obrázek a pak stačí nažehlit na triko.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Dobrá rada z vlastní zkušenosti: fanouškovská trička s fotografiemi slavných osobností bývají zbytečně předražená. Stačí si koupit jednobarevné triko, vzít fotku Britney a zajít s tím do jakékoli firmy nabízející potisk triček. Máte to to samé a ušetříte majlant.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, jako je to teď trochu na štíru s autorskými právy, to je jasná věc. Správně by to mělo být licencované, bla bla bla. Na to všichni kašlou. Jako zkuste firmy na potisk triček. Za mě je fajn třeba https://www.fan­swear.cz/potisk-textilu/ ale jako uvidíte, jak se budou tvářit na ta nelicencovaná trička. Každopádně vždycky to za pokus stojí. To je moje motto. :)

Avatar uživatele
Alča M.♥

RE: ocko
Jo, byly tam 3 stránky, ale s něčím jiným, než chci

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Milá Alčo, jsem jaksi mimo. K fanouškovským tričkům jsem se určitě nevyjadřovala, tak teď nevím, nač Ti mám odpovědět. Pokud bych se vyjádřila, tak by tady nejspíš ta odpověď byla, viď?
Znovu Ti píšu, že mám otevřený profil a že mi klidně můžeš napsat přes interní poštu. Snad se tak už konečně domluvíme a budu Ti konečně schopná odpovědět na to, na co se mne ptáš.

před 4363 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování