Alča M.♥

Tričko s Britney Spears

Kde se dá přes internet sehnat triko, nebo jakýkoliv kus oblečení s Brtiney Spears¨?
Doplňuji:
RE: ocko
No a kdyz jsem si to tam zadavala a nic?

Nejlepší odpověď
anonym

Dokonce existují i speciální folie do tiskárny, v tiskárne na folii vytiskneš obrázek a pak stačí nažehlit na triko.

Další odpovědi
quentos

Dobrá rada z vlastní zkušenosti: fanouškovská trička s fotografiemi slavných osobností bývají zbytečně předražená. Stačí si koupit jednobarevné triko, vzít fotku Britney a zajít s tím do jakékoli firmy nabízející potisk triček. Máte to to samé a ušetříte majlant.

Michálek1245

Dobrý den, jako je to teď trochu na štíru s autorskými právy, to je jasná věc. Správně by to mělo být licencované, bla bla bla. Na to všichni kašlou. Jako zkuste firmy na potisk triček. Za mě je fajn třeba https://www.fan­swear.cz/potisk-textilu/ ale jako uvidíte, jak se budou tvářit na ta nelicencovaná trička. Každopádně vždycky to za pokus stojí. To je moje motto. :)

Alča M.♥

RE: ocko
Jo, byly tam 3 stránky, ale s něčím jiným, než chci

anonym

Milá Alčo, jsem jaksi mimo. K fanouškovským tričkům jsem se určitě nevyjadřovala, tak teď nevím, nač Ti mám odpovědět. Pokud bych se vyjádřila, tak by tady nejspíš ta odpověď byla, viď?
Znovu Ti píšu, že mám otevřený profil a že mi klidně můžeš napsat přes interní poštu. Snad se tak už konečně domluvíme a budu Ti konečně schopná odpovědět na to, na co se mne ptáš.