Toruk

Tři lidé loví ryby – dva otcové a dva synové. Jak je to možné?

Doplňuji:
MiroslavSt- správně

Nejlepší odpověď
rynek878

děda-táta-vnuk

Další odpovědi
Miroslavst

Je to možné. Napíšu ti mejl a pokud to tak je, dej palec. to aby někdo neopisoval.
Doplňuji:
vargo: poslat uživateli mejl, ale nechápu to V.

vagra

Já e-mail neznám,ale potvrzuji,že je to možné,řekl bych,že v některých rodinách hodně pravděpodobné.
DSV.
Miroslavste-vnuk.-
Nenapadlo mě podívat se na profil.
VaGra

straširybka

taky ti napíšu, at to hned není napsané tady

Cullinda

Že by … ? :)

vagra

Škoda,že jsem to neuhád-napsal jsem DSV-Děda,jeho Syn a Vnuk.

iwetax

Byl tam děda , otec a vnuk.