Tři dny státního smutku? Není to málo ?!Lidé bděte a čtěte v odkazu diskuzi!

http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=72­5964#utm_medi­um=newsbox&ut­m_source=centrum­HP&utm_conten­t=position-7
Doplňuji:
Cituji annas :O tom vypovídají i vaše poslední otázky, které by na této stránce neměly být …

Ony tu už nejsou,proto že je někdo vymazal a já se vůbec,ale vůbec nedivím.Vždyť je tady demokracie o kterou se zasloužil nějaký člověk!

Nejlepší odpověď
annas

Mám-li vůči někomu výhrady, až averzi, neovlivňuji druhé. Stránka Odpovědi k tomu není určená. Navíc je dost blogů, kde se můžete vypovídat a vzájemně si s ostatními přizvukovat.
Každá odpověď či otázka přispívá k tomu, že si jiný uživatel vytváří určitý obraz … O tom vypovídají i vaše poslední otázky, které by na této stránce neměly být …

Další odpovědi
kropitko

Každý má nárok na svůj názor.
Jen by si nakonec všichni měli uvědomit, že prostě umřel člověk, který měl rodinu, která nyní truchlí. A když už ne k tomu člověku, tak aspoň trochu úcty k pozůstalým.

anonym

Podezřele často se uchyluješ k praktikám, v něž se zvrhl Miroslavst. Možná by sis měl připomenout jak zákonitě skončil.
(Stáváš se nechtěně názornou ilustrací nedávné otázky – Kde se bere zášť? nebo konkrétního obsahu formulace z kodexu o ventilování osobních frustrací).
Doplňuji:
Osobní averze vůči osobnosti, jíž nesaháš ani po paty, tě ještě neopravňuje k tomu, abys okolo sebe dštil jedovaté sliny a otravoval okolí, notabene na veřejném fóru.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-se-podle-vas-bere-zast-co-to-je-diky

venkovan

Ne není, možná až moc. Nezapomeňme, že část veřejnosti taková nařízení bere i jako pokrytectví (je jedno pro koho je smutek držen) a potom je schopna zas jen nadávat.
Nikdo nikomu nebrání, aby svůj smutek měl třeba 10 let.
Odkaz jsem nečetl.

eLx

nechápu STÁTNÍ SMUTKY..

chceš držet smutek? drž ho.. proč na to potřebuješ posvěcení státem? můžeš dělat všechny věci, který ke smutku náležej, ale proč to cpát ostatním?

mě osobně je to uplně jedno.. proč bych měl bejt omezovanej tim, že se X věcí uzavře a dalších X věcí pojede v omezenym provozu? co kdybysme si mohli DEMOKRATICKY vybrat, jestli ten smutek chcem držet..

jendahun

Nechápu proč bych měl držet smutek za někoho,díky němuž mám sice demokracii,možná si můžu otevřít hubu,ale zároveň nebudu mít co do té huby dát.Díky němu a jemu podobným,jsem ještě v horší situaci než jsem byl před rokem 89.Nechápu,proč se mu vystavuje obřad a ceremonie i z mých peněz a jako by to byl vysoce postavený vojenský činitel,když ZVS ukončil jako podsvobodník.Proč tam bude tolik vojska,že by měl někdo strach,že se to zvrtne a bude to záminka k protistátním demonstracím?Když byl takový humanista a filosof,proč ze své pozice nezakročil,když se celá revoluce zvrhla v takový marast který je dnes?On už byl vlastně mrtvý nejmíň deset let a byl jen maskotem sametové revoluce.Čím se proboha lišíme od těch Korejců?O to víc si vážím Karla Kryla.To byl opravdový charakter a za ním nikdo nepláče.