Trháte si obočí,nebo si ho holíte?

Doplňuji:
to nabubindes,dělám to stejně,ale já bych vypadala jinak jako dcera pana učetního Fantozziho(dou­fám,že jsem to napsala dobře)

P.S Hlavu si neholím

Nejlepší odpověď
annas

Občas tak, občas jinak.

Další odpovědi
BEAES

Obočí si trhám pravidelně pinzetou, musí být ostrá a jde to pěkně. Nikdy jsem si ho neholila, to se dělá?

anonym

Trhám,trhám – kombinačkama.Vřele doporučuji.

BIGFOOT

NO TO BYCH TOMU DAL, CHLAP S VYTRHANÝM OBOČÍM. KAŽDEJ PRCEK BY SE MĚ LEKL A ZAČAL BY PLAKAT A TO JÁ NEMÁM RÁD KDYŽ MALÝ DĚTI PLÁČOU, TO JE MĚ POTOM TĚŽKO U SRDCE.BIGFOOT

nabubindes

když si ojíždím hlavu trojkou tak vemu i obočí abych nevypadal jako Brežněv

Martina S.

Také si ho trhám pinzetou a o holení obočí jsem nikdy neslyšela.

roxy52

Ani jedno,ani druhý.Zato naše sousedka si ho trhá pravidelně.Ona si ho vyrve všechno a pak si tam namaluje tužkou takový hrozný hokejky.Děs.