trenkyvkině

Trháte si chlupy z nosu?

chlapi to dělají,ale jeden týpek na to umřel…,
Doplňuji:
… moc hezky jste mě přivítali 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

ano a neumřel jsem. A nejen z nosu :D

Další odpovědi
quentos

navážu na odpověď Infanta: tobě, trenkyvkině, taková smrt nehorzí, páč nemáč „s čím“ si je vytrhnout.

Tem mrtvej moh bejt třeba hemofilik…

mojitek

To jsi byl ty a ted nam pises ze zahrobi,ty nezmare jeden

GangstaHelper

Občas.

Mimojíné, co ty tu zase děláš? Naposled ses chvástal, jak je to tu pod tvoji úroveň, a ostatní jsou demntní… A že prej jdeš pryč!

Nikča

já si teda chlupy z nosu netrhám 😉Jak na to mohl proboha umřít?

Vicki

A JÉÉÉÉJE-TO ZAS BUDE!:-).

ten který je

Ty divochu Ty už ses vrátil.

panenka

ne netrhám

infant

Já si vytrhávám chlupy akorád z ruky když se nudím.
Jo a ten chlap asi umřel páč si vytrhl chlup i s mozkem.

Zdroj: infant.blog.cz

Michal

ne ,jsou na to mašinky. ze záhrobí píšeš ,hloupý vtip.........­.......

afro.minerva

Proč si radši neříkáš kuní ksicht? Já myslela, že jsi se urazil…vítej zpět…magore…!!!