arygnoc

tretí pokus: po odoslaní odpovede či otázky

v prvom pokuse z mozilly
v druhom pokuse z chrome
v trťom pokuse z IE (tj teraz)

mi v prvých dvoch pokusoch skončilo pripojenie na server odpovedi.cz i odpovede.sk, naskočila šedá stránka.

tak som zvedavý, čo to urobí z IE.

Máte to v poriadku?
Doplňuji:
takže:
mozilla – zošedlo (error 500)
chrome – zošedlo (error 500)
IE – zošedlo (error 500)

toto je pokus z opery.

prípadne sa mi ozvite niekto na tatrahome@seznam.cz, čo s tým, lebo keď to padne aj z opery, už to neotvorím, haha.

Nejlepší odpověď
bolak

V chromu mi nejde (šedivo). V opeře jo.
Všiml jsem si prvních změn, ale nevím jestli to nejsou jenom bludy.

  1. Načítá se mi to rychleji
  2. Po udělení palce se neobnovuje celá stránka, ale jen ikonka palce

Doplňuji:
Aha, tak ono je to trochu jinak. Nejprve jsem vytvořil otázku v Chromu, po té už odpovedi.cz v Chromu nešly spustit (šedivá stránka). Pak jsem odpověděl na tvou otázku zde v Mozille, stalo se to samé. Takže pokud tomu dobře rozumím, jakmile odpovím nebo vytvořím otázku, zablokuju si tím browser. Čili tímto doplněním si nadobro vodrovnávám i IE a hlásím že mi pomalu začínají docházet prohlížeče. :))

Další odpovědi
www

Tak já sem chodím jen ze starého mobilu s Operou mini 5 beta. Dopo jsem jen nahlídnul a v pořádku, stejně jako nyní.
Doplňuji:
Tak. Odpověď jsem jak teď vidím odeslal, což předtím vidět nebylo (šedá plocha). Od té doby až doposud jsem se nemohl na stránky vůbec dostat, znovu jen šedá plocha!
Ať už jdou kamsi !

aramah

Zrovna jsem se na to chtěla zeptat.
Šedá stránka, a musím se znovu přihlašovat a žádat o heslo,mám mozilu.
Teď to odešlu a bude se to opakovat zešedne a znova dokola.

tom004

Po hodině a půl pokusů je teprve tento platný.Začínám věřit tomu,že zakladatelé dělají vše pro likvidaci stránek.

hanulka11

také jsem měla asi dvě hodiny šedou stránku.......

bolak

Tak nevím proč, ale v IE mi to pořád jede. Ale sůwa má taky IE, a má hotovo (game over). A odrovnala si to udělením palce.
Ale pořád mi nění jasný, jak je tohle možný.

Nicméně navrhuju říkat tomuto zvláštnímu jevu „šedej zákal“.

Sůwa

Já to okamžitě napsala na info@odpovedi.cz. Teď jsem chvíli nebyla doma a už to zas jede. Příště tam napiště všichni, když se něco podobného stane. Třeba si toho všimli.

arygnoc

šedý zákal pravdepodobne vyliečený, aspoň čo sa Mozilly týka.