trestní právo

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na přítele,který dostal podmínku za podvod v trvání rok a půl na půl roku ve výkonu trestu..zatím neuhradil
nic.Má zaplatit 15 000.Chci se zeptat jestli mu to od 1.1. 2010 bude odpuštěno.děku­ji předem

Nejlepší odpověď
standa

100% mu nebude odpuštěno těch 15.000 Kč !

A přestože neuvádíte přesnou trestně-právní kvalifikaci, troufám si odhadnout, že na tento trestný čin se novela trestního zákoníku nevztahuje a trest nebude nijak krácen.