schabi

Trestní komise..prosím o radu..

Dobrý den..Prosím Vás o radu..Dostal jsem se do problému kdy jsem v alkoholovém opojení napadl jednoho kluka..který mě následně povalil na zem a spacifikoval.. jen vyběhl můj kámoš a ten mu dal pěstí do obličeje.. ten napadený podal trestní oznámení..jenže to sjem nevěděl..hned jak jsem se to dověděl tak jsem kontaktoval napadenou osobu a snažil jse to sním vyřešit omluvou a finančním odškodněním..tak sme to šli na polici spolu vyřešit a tam mi řekli,že musím ještě na výslech a potom půjdu an přestupkovou komisi..Tímto se Vás ptám jak bude probíhat přestupková komise a kolik nejspíš dostanu pokutu..Toto se mi nikdy nestalo je to poprvé..Napadená osoba nemá trvalé následky ani žádnou práce neschopnost. Pouze modřinu kolem oka na ktere vidí bez probllému..Proím poraďte..Jsem v takovéto situaci poprvé a jse stoho vystrašený a ve stresu..

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Správní orgán ti nejspíše udělí blokovou pokutu od 500 do 1000Kč a bude to hotové, pokud nebudeš souhlasit, zahájí správní řízení na jehož konci můžeš dostat pokutu až do 3000 +1000 náklady řízení.
Neboj se nic, je to jen jedna „baba“ nebo možná chlap na městském úřadě.

Další odpovědi
Ivanka99

Schabiku klídek, nic to není. Posyp si hlavu omluv se, dostaneš pár stovek a je to OK. Nemáš se čeho bát, hlavu nahoru a nenervuj se opravdu není proč. Držím palce