Trestné body k řidičáku. Byla tu již ta otázka. Ale vsichni odpovídali, že jim je odečítají. Já ale myslela, že …

se pricitaji od nuly do 12. Kdyz zadny bod nemame , tak pak se pricitaji , a az jich mame 12 , tak odevzdame ridicak . Jak to tedy je. ? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Jasně, tvá interpretace je správná.
Ale řidiči to vnímají, že mají nějaký limit a spíše sledují kolik jim ještě zbývá do osudného vyčerpání.

Další odpovědi
Ponytail

Tak, jak píšete.

mosoj

Ani by mně to nenapadlo. Body se dostávají, tak jako se dříve dostávaly dírky do kuponu.
Nic nového pod sluncem.

cukrar

  • iv-, domnívám se že se drobně mýlíte:

„vsichni odpovídali“
asi to nebyli všichni, ale mýlili se. Body přiděluje program Eliška, po zapsání přestupku do karty řidiče.