jechoutan

Trest zákazu řízení mi byl odpuštěn. Kde si mohu řidičský průkaz vyzvednout ?

Byl jsem zastaven hlídkou policie. Byla mi naměřena hodnota 1,4 promile, soud mi dal peněžitý trest, zákaz řízení tedy nemám. Je to ojedinělý případ a proto nevím kam si zajít pro můj odebrány řidičský průkaz. Bylo mi řečeno u soudu at si zajedu na služebnu,pod kterou spadá policista který mi průkaz zadržel,jen nevím zda mi ho jen tak dají,neboť v 99% toto soud nedělá. Prosím o radu,zda můj RP je stále na služebně,nebo kde bych si ho mohl vyzvednout. Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Kolik takový rozsudek stojí? 1,4 promile a máš ŘP? Hnus!!!

Další odpovědi
setapouch

I kdybych znal správnou odpověď včetně všech detailů, neřekl bych to. Čím dýl takoví jako ty jsou mimo provoz, tím líp pro slušné lidi. A jestli řídíš bez papírů, tak ať tě chytnou.

AndreiRanger

Můžu vědět jaký soud tohle umožnil?

cukrar

Jechoutane,
dojděte na evidenci řidičů, tav Ván dají všechny potřebné formuláře a poradí kdy žádat o vrácení na polovině trestu. Pokud je to více jak rok, musíte do autoškoly na přeškolení.. a další platby..