Capik166

trest za stránku s online filmy?

Mohu dostat nějaký terst za stránku s online filmy?
Doplňuji:
No, dával ybch tak jen ty odkazy, ale takový, kde to normálěn může shlédnout na mé strínce a na cizí..v takovym případě to nevadí? (třeba z youtube)

Odpovědi
anonym

Pokud nevlastníš práva k těm filmům, je to porušení autorských práv, kde jsou miliónové pokuty a až 5 let vězení (jestli se nepletu) ►http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/sestnactile­ty-pirat-z-liberce-sdilel-2500-filmu-ceka-ho-soud-a-trest/sc-4-a-155260/default.aspx
Doplňuji:
odkaz není zločin, jak píše syd

Syd

Záleží jestli je tam budeš sám ukládat, nebo jenom nabízet linky na stránky někoho jinýho. „Odkaz není zločin!“ nebo jak to heslo je.