vocas

Trest za jizdu bez ŘP po ostatní komunikace, poradíte?

chtěl bych se zeptat jak to je když pojedu s autem po parcele vyznačené v katastru jako ostatni komunikace za učelem jizdy a chuze a nebudu mit ŘP či auto nebude splňovt technicky stav pro provoz na pozemnich komunikacich a chatnou mne policajti, tak jestli se mužu okradit tím že to neni pozemni komunikace tudíš se nedopouštím porušením zákona.

Všem budu za rady vděčný

Odpovědi
picnimok

No,dle mého osobního (laického)názo­ru..pokuď vůz je „takzvaně“,na značkách,ojíz­dné,tak bez řidičáku kdo do toho sedne,„startne“ motor,a rozjede se,zaslouží na zadek._)
..samozřejmě obrazně řečeno

venkovan

Ostatní komunikace za účelem jízdy a chůze. Co chceš řešit.

vocas

no řekněme že to auto neni na značkach ,a chybí mu víc věcí , jediný co tam je tak je sedačka a motor (na blbnutí na pole) ale de o to když přejiždím od baraku k poli (500m) a chytly mne tak jestli mam nějakou šanci se z toho vykecat nebo je to prostě o papíry a pokutu