skiara

Trest i s podmínkou, je přiznání polehčující okolnost?

Dobrý den mám známého který má podmínku,ted ji porušil ale ke všemu se přiznal myslíte že mu tu podmínku promění nebo prodlouží na delší dobu? ps.nejde o nic vážného, hlavně pracuje na to by taky mohli koukat

Odpovědi
atriplex

Myslet si můžeme cokoliv, nakonec stejně bude rozhodovat soud! A jen tak na okraj – kdyby nešlo o nic vážného, tak by asi nebyl odsouzen, že…

Fidel

Jestli nechce jít sedět, ať se obrátí na advokáta…

izabou

Chtěl bych vědět za co to mají proměnit.Mi taky proměnily podmínku a nezajímalo je nic !Je mi Vás líto je to tak 90 :1