Tres a vyplazeny jazycek u psa,mate nekdo zkusenost?

Dobry den. potrebovala bych poradit.Máme 3rocního yorksírka kluka z niceho nic se vecer zacne klepat vyplazeny jazycek dychá jak o zavod 2dny jsme poradne nespali vecer se zacne strasne klepat jazyk má jak kdyz je 40stupnu vyplazeny a zrychleny dychaní a prez den je bez zivota jen lezí nic s ním není veterinrka nám rekla ze je v poradku nic s ním není, nevím co mám delat :(má to zhruba 14dnní ,ale poslední 4 dny je to opravdu velmi silné. prosím poradte

Nejlepší odpověď
beer

Pravděpodobně by to chtělo podrobné klinické a neurologické vyšetření, stejně tak jako hematologické a biochemické vyšetření krve.
Znovu bych navštívil veterináře, řádně ho informoval a popřípadě vyhledal jiného.
Jinak zkus dát po přihlášení dotaz sem:
http://www.vet­centrum.cz/mo­drany/poradna/702/psi-ortopedie-a-neurologie

praxe vet. technika ))

Další odpovědi
žolik

Návštěvá veterináře nic neřešila,máte doma určitě Analgetika má horečku,dívala jste se jestli nemá klíště.Navštěva veterináře je nutná.

Zdroj: žolík