Блaнкa

Třes a chlad při vzteku

Dobrý večer. Už několikrát se mi stalo, že když jsem se s někým hádala, nebo jsem se na někoho rozčílila, mám strašně studené ruky a nohy a celá se třesu + mi do toho šíleně bije srdce. Dělá vám to tak taky?

Nejlepší odpověď
Banshee

Mě také ne, ale zní to celkem normálně. Jako přirozená reakce těla na stresovou situaci.
Doplňuji:
Lutagame kup si boxovací pytel a máš po starostech :)

Další odpovědi
Lutagame

To co popisuješ s končetinama se mi nestává ,ale třesu se to jo , ale ne zas nějak extra :) hodně mi ulevuje když s nečim třísknu :D proto chodim do bazaru si kupovat skleničky za 5 korun a pak s nima třiskam venku :D

quentos

ano, to je normální. Je to sice reakce typická spíše pro muže (ženám bývá naopak při vzteku horko), ale je spousta výjimek potvrující pravidlo.

Drap

Nedělá

zjentek

denně ..akorát mi srdce nebije, vůbec se netřesu, jenom je pak trošku horko ,)