Trénujete paměť?

zkoušíte si nějak trénovat pamět a jestli ano jak,nebo si myslíte že je toto cvičení zbytečné?

Nejlepší odpověď
hanulka11

mám ráda testy a hodně čtu, luštím křížovky -ráda se dozvídám nové věci
určitě je to dobré ,aby mozek nezakrněl

Další odpovědi
Mili @

Není to zbytečné, jinak člověk dostane toho s tím německým jménem…
Jo, Alzheimera…

BEAES

Já sleduji soutěžní pořady v Tv, třeba AZ kvíz a také hraji Scrabble.

Fred

Pouzivam mnemotechniky, ktere pouzivaji mistri sveta v pamatovacich soutezich a procvicuji 🙂