Retko

Trenovani anglicke gramatiky.

Znate nejakou stranku na netu, kde bych si mohl nacvicit gramatiku. Mylim neco takoveho, kde by to bylo treba po ruznych lekcich, a pak ruzne vety, kde je treba neco vynechano a ma se to zaplnit, coz se pak vyhodnoti, zda je to spravne ci ne.

Kdysi jsem neco takoveho videl. Ale uz nevim kde.

Nejlepší odpověď
quentos

Neznám, ale něco jsem našel – v odkaze jsou rozcestníky i na různé jiné stránky s procvičováním; snad to k něčemu bude.

Zdroj: www.anglictina-on-line.cz/anglicky-rozcestnik/proc­vicovani-anglictiny/stranky-k-procvicovani-gramatiky/

Další odpovědi
blesk26

Dobré testíky na všechno možné jsou na stránce, kterou uvádím do zdroje ;)

Zdroj: http://www.en­glishpage.com/

SinceX

na www.lide.cz, najdete výuku a EN jazyk, jsou tam i jiné, celá výuka zahrnuje: cvičení, gramatiku a test na konci každého cvičení, jen teď nevím, zda je to všechno placené…