vivatis2-

Trávíte více času u rádia nebo u televize?

Nejlepší odpověď
annas

u rádia

Podobná otázka již byla vložená. Mám zapnuté rádio asi od 23.00 h až do rána. Chvílemi poslouchám, jinak při jeho poslechu usnu.

Další odpovědi
dědapetr

Stejné

Záleží kde je víc zajímavý program.

tom004

Stejné

Přes den,k počítači jako kulisu TV,večer po zprávách v TV,radio,až do rána. 🙂

anonym

u televize

Rádio spíše jako kulisa, takže nelze v plném smyslu použít pojem trávit čas.

casey

u televize

televize vecer, radio na chate(kde televizi nemam) a v aute

DDarent

netrávim čas vůbec u rádia a televize

Já se koukam na televizi online a posloucham písničky z youtube!!! a trávim čas u broadcastingu!!!

arygnoc

u rádia

televizi jsem zavrhl.
se mi před 6 lety pokazila, od té doby jsem nekoupil – štve mě, když přeruší reklamy kouskem nějakého filmu.

quentos

u televize

rádio neposlouchám vůbec, leda byste do toho počítal i CD přehrávač. Takže z toho vychází televize, i u té ale sedím minimálně. Vzhledem k překladatelským pracem by z těch „beden“ vycházel nejčastěji PC, ten však v možnostech není

GM

u rádia

Rádio poslouchám často i 24 hod. denně, podle toho jaké mám směny. Televizi nevidím i několik dní za sebou.

nikolka-101

u televize

Televize a PC nic jineho.

Jikra

u televize

anonym

u televize

Rádio mám jenom v autě.