Avatar uživatele
Chandler

Travesti show

Jaký máte na to názor? Je to dle vás trapné a nebo naopak zajímavé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, led, annas, rybíz, dagry před 4925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Byla jsem 2× v životě,zají­mavé,osvěžují­cí,zábavné,když už nikdy nepůjdu,tak nevadí,když ano tak taky dobře,,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to spôsob umenia ako každý iny. Že muži sú prezlečení za ženy? Predsa napríklad v čínskej opere ženy nesmeli byť, kto mal teda spievať ženské party?
Ak som proti – nejdem na to
Ak mi to neprekážaa – pozriem sa. Môžem povedať, že je to veľakrát lepšie ako veľké muzikály, ktoré som videla v ČR a SR. Umelci v civile poli príjemí naozajstní muži

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Tak naživo jsem travesti ještě nikdy neviděla, jen v televizi. A nemyslím si, že by to bylo trapné. Je v tom kus exhibicionicmu i umění. Spíš mě vždycky zaujme, jak šikovně dokážou ti „chlapci“ schovat svůj vercajk do nějakého upnutého kostýmu !! To víš jsem zvědavá ženská a mám oči všude 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Trapné to určitě není, pokud to má nějakou úroveň. Byla jsem asi 2× a vždy jsem se dobře pobavila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zatím jsem nebyla, pořád se chystám.
Myslím, že ani trapné ani zajímavé. Je to podle mě legrace pro odreagování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Kromě televize jsem to neviděl, ale manželka byla na travesti show Screamers a říká, že to bylo skvělé! A podle ní v televizi je to o ničem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Byla jsem na Travesti show před 10lety u nás v rotundě a líbilo se mi to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Na travesti showw jsem byla,líbilo se mi to, chvílemi jsem byla mrtvá smíchem. Jako žena vyjadřuji vystupujícímm mužům svůj obdiv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Byla jsem na travesti show 3×. Byla to paráda a moc se mi to líbilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Viděla jsem podobnou „zábavu“ v Thajsku, kde chlapce od dívky nerozeznáte. Je to možná trochu jiná kategorie, protože tam si přeměny považují, zajišťuje jim živobytí.
Co znám tady z Tv mne nijak neoslovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nemusím to vidět a nelíbí se mi to.Ale neodsuzuji nokoho kdo se na to chodí dívat.
Každému jeho šálek kávy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek