morče

Trapný Mareš v Talentmaniji.

Vypráví oplzlé vtipy a prostě je nechutný.Pořád se někam cpe
Doplňuji:
Prostě někdo ho miluje někdo né,omlouvámse jestli jsem se někoho tím dotkla

Nejlepší odpověď
anonym

Napiš to JEMU!
To nebyla otázka,viď?

Další odpovědi
aramah

Mareš je mi fuk.Ale dávno je za vodou ten se nemusí nikam cpát.

Jahoda

Nějak mi tu schází otázka…

Někdy se mu vtip nepovede, jindy ano. Nekoukejte na něj a nebudete tak mít důvod kritizovat.

anonym

Je schopný. Není nudný. Nehovoří jednotvárně, pobaví. Rozveseluje, nemá starosti. Proto je úspěšný a ty bys o někom věděla kdo jiný by měl moderovat Talentmánii? Rosák?

myšpulín

Tak se na něj nedívej, pak nebudeš mít takovéhle „problémy“.

anonym

Proč by jsi se omlouvala? Není důvod.
A buď ráda,že máš takovéto starosti.
Bez ironie!!