popcorn

Trapná otázka ale chci vedet :DD

takze je mi jen 12 a chtela vedet ze kdyz umim zpivat teda aspon mi to kazdy rika trenuju kazdy den a dokonce piju i syrove vajíčko fuj mam na to stát se zpevackou? v america xD

Nejlepší odpověď
WeeBear

Být Tebou, tak se přihlásím do sboru někde tam u vás. Takhle se většinou začíná – pokud nechceš jít někde do ČSMT apod. A tam uznají, zda talent máš, či ne, můžou Tě posílat na okresní, krajské soutěže a uvidíme, kam to dostaneš. A řekla bych, že syrové vajíčko je blbost pít jen tak, když ti nechutná, to si vesměs dávají operní pěvci před vystoupením. 😁

Další odpovědi
kapka

Jen umět dobře zpívat nestačí, musíš mít i určité charisma, zaujmout lidi. A chce to spoustu píle, umět se prosadit a taky štěstí. Lidí, co krásně zpívají je mraky, ale jen zlomek z nich se stane známými zpěváky. Natož v Americe. To by ses musela ještě navíc naučit bezvadně anglicky, bez rušivého přízvuku. Samozřejmě by mě ani nenapadlo tě nějak odrazovat, jdi do toho! Ale s těmi syrovými vejci to nepřeháněj, dostaneš salmonelu.

bolak

No když piješ syrový vajíčko tak rozhodně.
Tak poď, předveď se, zazpívej nám něco..aspoň do diskuze. ;)

Michal Kole

Nazpívej písničku, dej ji na youtube a pokud budeš mít každý den přes 1000 přehrátí tak jsi dobrá zpěvačka a písnička se líbí.

Mapel

Důležitý je talent a nesmírná dřina. Než syn nastoupil na konzervatoř byl na „Lidušce“ hvězdou. Po prvním dnu konstatoval, že nic neumí. Dostal se mezi profesionály a tam jsou jiná měřítka a syrová vajíčka nepomáhají. Teď hraje ve filharmonii. Začni získávat zkušenosti v nějakém hudebním souboru. Tam uvidíš co je v tobě.

led

Otázka nie je trapná. V tvojom veku, ak vieš spievať by si mala byť už v nejakom školskom zbore, prípadne v cirkevnom zbore, aby si sa vyspievala a ziskala určité znalosti a návyky. Ale vedieť spievať ešte nie je talent. Mať talent je len vstupná brána, k ďalšiemu ešte treba dlhší čas (aj roky) driny, hlasového učenia aj teórie.

Jose1f

Je známo, že všechny známé zpěvačky zpívaly rády a hodně a již od dětství. To ale neznamená, že každá dívka, která ráda a hodně zpívá, se nutně musí stát známou zpěvačkou. Aby se ti to podařilo, zpívej dál, ale hlasivky příliš nepřepínej. Všímej si, proč se ti některá písnička líbí víc než jiná, jak zpívají jiní známí zpěváci a zpěvačky a čím se od nich odlišuješ. Zpívej pro radost sobě i jiným. Neboj se. Ať se staneš známou zpěvačkou, nebo ne, v každém případě, kdo si zpívá, je šťastnější a prý se dožívá vyššího věku.

venkovan

Ještě chvilku počkej. jaký máš talent se pozná až jak budeš zpívat když po syrovém vajíčku dostaneš salmoneu. Ta dokáže z těla vypudit zajímavé tóny.
A až se budeš potomrozhodovat, popřemýšlej jestli být raději zpěvačkou s kvalitním běžným, vzděláním a zpívat pro radost a nebo jednou z mnoha která si bude myslet, že jí zpěv uživí.