vevinka007

Trápím se!!:'(

Poslední dobou jsem se šíleně začala trápit, povím vám proč!
Jelikož je mi 15 a je všecko na mě moc, co se týče pádu z koně na táboře, řvala jsem jak tur! Bolest, nehybnost a strach, tak proto! Byl to malý kůň, byl to tak rychlý pád, že jsem nestačila zaregistrovat, ale to se stalo před 2 měsíci a něco! Byla to zlomenina lokte! Musela jsem podstoupit 1 a 30min. operaci, mám tam šroub i drát a musela jsem jít vyndávat stehy!
Teď mě to čeká zas, ale ne se zlomeninou, ale budou mi vytahovat šroub i ten drát myslím!
Ale ta bolest při těch stehů byla děsná :( Děsně to od toho sanitáře bolelo, jsem prostě citlivá a bylo to k nevýdrži!
Nechci to znova podstoupit tu operaci! Byla bych blbá, protože teď tam mám pěknou jizvu a znova by mi jí rozřezali a našily? To né:'( Mám strach jak sviň"!!

Odpovědi
hanulka11

Nic se netrap- je to jen nerozum ,aby ses bránila vyjmutí šroubu. Je to nutné a operace dopadne dobře- tomu věř . A jak píšeš byla bych blbá…blbá bys byla kdyby jsi to neabsolvovala – co ti říkají rodiče? Myslím, že s tvými nápady musí mít už hlavu na prasknutí ,ach ta nešťastná puberta …ale vyrosteš z toho , zmoudříš a bude dobře – jen ti přeji,aby už to bylo brzo a uleví se tobě i tvému okolí.

Klára K.

A co je vlastně otázka?
No, když jezdíš na koních, tak holt musíš počítat s tím, že se čas od času nějak zraníš. Prosimtě, není to konec světa, tak nepanikař a postav se tomu.