Pokročilý

Trápím se!!:'(

Poslední dobou jsem se šíleně začala trápit, povím vám proč!
Jelikož je mi 15 a je všecko na mě moc, co se týče pádu z koně na táboře, řvala jsem jak tur! Bolest, nehybnost a strach, tak proto! Byl to malý kůň, byl to tak rychlý pád, že jsem nestačila zaregistrovat, ale to se stalo před 2 měsíci a něco! Byla to zlomenina lokte! Musela jsem podstoupit 1 a 30min. operaci, mám tam šroub i drát a musela jsem jít vyndávat stehy!
Teď mě to čeká zas, ale ne se zlomeninou, ale budou mi vytahovat šroub i ten drát myslím!
Ale ta bolest při těch stehů byla děsná :( Děsně to od toho sanitáře bolelo, jsem prostě citlivá a bylo to k nevýdrži!
Nechci to znova podstoupit tu operaci! Byla bych blbá, protože teď tam mám pěknou jizvu a znova by mi jí rozřezali a našily? To né:'( Mám strach jak sviň"!!

Odpovědi:

Zlatý

Nic se netrap- je to jen nerozum ,aby ses bránila vyjmutí šroubu. Je to nutné a operace dopadne dobře- tomu věř . A jak píšeš byla bych blbá....blbá bys byla kdyby jsi to neabsolvovala - co ti říkají rodiče? Myslím, že s tvými nápady musí mít už hlavu na prasknutí ,ach ta nešťastná puberta ...ale vyrosteš z toho , zmoudříš a bude dobře - jen ti přeji,aby už to bylo brzo a uleví se tobě i tvému okolí.

Bronzový

A co je vlastně otázka?
No, když jezdíš na koních, tak holt musíš počítat s tím, že se čas od času nějak zraníš. Prosimtě, není to konec světa, tak nepanikař a postav se tomu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.