dychtlik

Trápí se pejsek?

Na začátku letních prázdnin jsem dostala za vysvědčení pejska. Dva měsíce jsem s nim byla doma ale pak jsem najednou šla do školy. Trápí se pejsek když je doma od 8:00 do 14:00 sám? =) Děkuji

Nejlepší odpověď
led

Záleží od toho, ako je naučený. Ak bol stále s niekym, tak sa trápi, nemá sa s kým porozprávať.(aj zviera má cit)

Další odpovědi
SajmonModer

Ahoj, já myslím, že ne, spíše se na tebe těší a pak si tě více váží.

Pajka.111

Holky, mám dotaz… Jsem docela překvapená, protože jsem nevěděla, že něco takového může existovat, ale jsem tedy příjemně překvapená. Dnes už existují i krematoria pro zvířátka? To je úplně senzační nápad! Já jsem z Prahy a tady máme tuto službu https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/. Má s nimi někdo už zkušenosti?

Sonka Pop

Ahoj, my jsme služeb https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/ cca před rokem a jsme za to rádi. Do dneška na to vzpomínáme. Díky nim jsme zajistili důstojný odchod do psího nebe našemu miláčkovi. Určitě je doporučuju oslovit.

SuzanKa

Sonko, jaké ty upomínkové předměty jste si vybrali?

XenieRo

Ahoj všem, prosím o vše názory – v Praze existuje služba kremace zvířat. Zajišťuje to https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/. Máte s nimi někdo zkušenosti? Jak to celé probíhá? A kolik tyto služby stojí? Děkuji moc!

Pajka.111

Ahoj, my jsme služěb https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz a jsme za ně moc rádi. Máme dobrý pocit z toho, že jsme udělala do poslední chvíle pro našeho mazlíčka úplně vše.

kapka

Tak tu máme dva názory, každý jiný a podle mě oba správné.
Pes je samozřejmě nejspokojenější, když může být, nejlépe 24 hodin denně, se svojí „smečkou“. A to bez ohledu na to, jak byl vychováván od malinka.
Ale ne všichni lidé jsou v důchodu nebo nezaměstnaní a mnohé děti dokonce musí povinně chodit do školy. 🙂
Většina pejsků se docela dobře, za nějakou dobu společného soužití se svojí rodinou, chodu domácnosti přizpůsobí a nedělá jim to pak už problémy. Prostě vědí, kdy bývají pánečci pryč a v tu dobu odpočívají /pes jako každá správná šelma většinu dne odpočívá nebo rovnou spí/. Štěněti dávej navíc hračky, které ho zabaví, když je samo.
Pokud máš svého pejska ráda, staráš se o něj a chodíš ho pravidelně venčit a po příchodu ze školy na delší procházky, měl by být spokojený.