Trápí se pejsek?

Na začátku letních prázdnin jsem dostala za vysvědčení pejska. Dva měsíce jsem s nim byla doma ale pak jsem najednou šla do školy. Trápí se pejsek když je doma od 8:00 do 14:00 sám? =) Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záleží od toho, ako je naučený. Ak bol stále s niekym, tak sa trápi, nemá sa s kým porozprávať.(aj zviera má cit)

Další odpovědi:

Bronzový

Ahoj, já myslím, že ne, spíše se na tebe těší a pak si tě více váží.

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Tak tu máme dva názory, každý jiný a podle mě oba správné.
Pes je samozřejmě nejspokojenější, když může být, nejlépe 24 hodin denně, se svojí "smečkou". A to bez ohledu na to, jak byl vychováván od malinka.
Ale ne všichni lidé jsou v důchodu nebo nezaměstnaní a mnohé děti dokonce musí povinně chodit do školy. :-)
Většina pejsků se docela dobře, za nějakou dobu společného soužití se svojí rodinou, chodu domácnosti přizpůsobí a nedělá jim to pak už problémy. Prostě vědí, kdy bývají pánečci pryč a v tu dobu odpočívají /pes jako každá správná šelma většinu dne odpočívá nebo rovnou spí/. Štěněti dávej navíc hračky, které ho zabaví, když je samo.
Pokud máš svého pejska ráda, staráš se o něj a chodíš ho pravidelně venčit a po příchodu ze školy na delší procházky, měl by být spokojený.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.