Seracek

trápí mě revma a chtěla bych se zeptat na nějakou mast či gel.děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
venkovan

Starorežná, vodka, rum, a podobně aby tělo se všímalo jiných problémů. No a kdyby to bylo jen na chvíli, tak bych zkusil Koňskou mast – hřejivou. Dál není špatné biolampa, prohřít v infra sauně, (v krematoriu to je jednoúčelové) a semtam si zobnout nějakých prostředků na klouby. osobně si kupuji český výrobek – jsou to kostičky jakési buničiny.

Další odpovědi
suaeda

Na revma jsem zkoušel různé mazání: reumosin, mast vemenici, kostivalovou tinkturu, mast z konopí atd. Ono prakticky vše trochu pomůže ale moc to neučinkuje. Nejlepší je nenachladit se. Co mě zabralo nejvíce na postižené klouby je vyhřátí se v termálních vodách. A tak nyní jezdím každý rok na Slovensko do lázní (Podhajská, Meder ad.).

huxa

na klouby je výborný kostival, prodává se jako mast, daleko lépe se mi osvědčila podomácku vyráběna tinktura (brzo na jaře nebo pozdě na podzim nakopat kostivalového kořenu, nastrouhat ho a namočit na dva měsíce do slivovice, poté můžete pít nebo mazat

bolak

Zkus tohle > http://revma.he­ureka.cz/herb-extract-eukalyptova-mast-150-ml/ stojí to jenom pajcku.

A pokud ti na penězích nesejde (a seš zazobaná, prodáváš na internetu strašidýlka do auta nebo něco podobnýho), tak můžeš vyzkoušet wobenzym > http://imunita­.heureka.cz/wo­benzym-drg-800/ .

Jinač není potřeba se nechat mlátit od obvoďáka kopřivou, i na revma existujou doktoři špecialisti > http://www.zna­mylekar.cz/hod­noceni-lekaru/revmatolog

hanulka11

já jsem si nechala vyrobit mast z konopí – koupila jsem kosmetickou vazelínu a známý ji „dělá“ s konopím – je bezva – občas ji použiju a pomáhá mi