Pokročilý

Trapasy ve filmech

Ahoj,
někdy, když se dívám na film a jsou tam trapný scénky, prostě trapasy hlavních postav, prožívám to tak, jako by to byl i můj trapas.

Chtěla jsem se zeptat, jestli to jde nějak potlačit?
Doplňuji:
Jo, to už jsem zkoušela, moc to nepomohlo...

KDyž bse ale dívám na film bez CZ dabing jen s titulky, dá se to potlačit :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Proč bys to chtěla potlačit? Dyť je to srandovní, já jsem taky takhle vadnej, syčím a odvracím zrak od obrazovky, a přitom v podobný situaci v reálu o mě žádná taková emoce ani nezakopne. Fotr když kouká v noci na horor, tak zase vykopává nohama dopředu a heká u toho jak Selešová a ségra jednou kouala na vodpadlíka a když jel Reno na motorce tak jí začaly vlát vlasy. Prostě teleempatie.

Další odpovědi:

Zlatý

Nepotláčajte to. Ak sa vám to stane, znamená, že herci to podali presvedčivo. A to je ich cieľ - báť sa keď sa oni boja, smiať sa, keď sa oni smejú, prežívať to, čo chcel scenarista, režisér, herci a pod, aby ste prežívali.
Stalo sa: v záhradnom kine premietali Čeluste, jeden návštevník nechtiac strčil do diváčky pred ním v momente, keď sa objavili žraločie zuby. Ten výkrik (v Bratislave) možno počuli až v Prahe. Tak to prežívala. :)

Bronzový

Ahoj,
no já bych se nad to zkusila trochu povznést. Opakovala bych si, že je to jen film a hercům ve skutečnosti není trapně. Hrají jen svou roli a baví je to. :-)

Pokročilý

Pokud by trapasy byly vtipné, zasmála bych se a maličko zafilozofovala, co život přináší... Kdyby směšné nebyly a jen opravdu trapné, asi bych se poučila a snažila se v životě podobnému kiksu vyhnout...

Pokročilý

Nevím jaké trapné scény....

Diskuze k otázce

Bronzový

kosaaaak

Já bych řek že se to potlačit nedá, spíš si myslim že když koukáš na film s titulkama, tak se snažíš soustředit na ten text a jak to čteš a dáváš si to v hlavě nějak dokupy, tak ti uniká část tý obrazový stránky filmu, výrazy v tvářích, hudba v pozadí, intonace hlasu, to všechno pak vnímáš spíš jentak periferně a ten film sám o sobě už na tebe nemá takovej emocionální dopad.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 574
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.