verca15

Trapas v pondělí ve škole

Dobrý večer, všichni jsme jednou zažily trapasy, ale né takový!
Chodím na střední školu do zemědělky..
V pondělí jsme měli praxi a museli jsme se jít převlíct!
Už tak si holky o mě myslej že jsem lesba , i přesto že to pravda není, jinak bych si to přiznala -_-
Ale při převlíkání bylo vše v poho, ale jedna spolužačka řekla něco té druhé a pak se obě na mě podívali, nevím co se řešilo :/
Jak jsem šla domů zjistila jsem, že jsem měla díru na zadku v kalhotkách (cca 10cm) To je trapas!
Ani jsem si toho nevšimla :O
A nikdo se nesmál nikdo mi nic neřekl!
Následující den jsem nešla do školy, né kvůli tomu, ale kvůli zubařky!
A ev středu se semnou skoro všichni bavili a ptali se kde jsem byla .. A kecali jsme normál. Myslíte že tu díru viděli ? A vždyŤ kdyby jí viděli, smáli by se mi, pomlouvali by a nebavily by se semnou ne? Děkuju za odpovědi

Odpovědi
Jsemtady

To neres. Kdyby neco, tak rekni ..
Slusnej clovek se tam nediva a sprostymu je to jedno..

Jsou horsi trapasy.

marci1

Tak tohle opravdu nic není, takováhle maličkost nic neznamená. Myslím, že to vůbec nikdo neřeší. Buď úplně v klidu a taky to vůbec neřeš !!! .-)

isteron

falošné spolužiačky. A škodoradostné. Úprimná kamarátka by Ťa upozornila, aj keď len medzi dvomi očami.

Protiva

To musíš vyřešit. – kup si nové.
Co pravděpodobně řešily? – jestli nemají taky jednu díru.
Ta dirka v té době mohla být malá a vyrostla až cestou domů.
Usměj se, těch trapasů bude víc..