vevinka007

Transport se zvířaty

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se platí ve vlaku nějaká „záloha“ na zvířata.. V jedné malé přepravce – Králík a morče:)
A platí se v autobusu a v tramvaji? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Neplatíš nic.
Zklušenost
Doplňuji:
„Malá zvířata v uzavřených schránkách jsou ve vlacích ČD přepravována zdarma jako ruční zavazadlo cestujícího.“ U ostatních dopravců je to stejné.
Zdroj: internet

Další odpovědi
Nely.P

Když je to malí hlodavec neplatíš nic.Třeba když já jedu se svým psem (je malého plemene) tak nic neplatím a mám ho na klíně (myšleno v buse v malém městě).