Putin

Transplantoval už někdy někdo zvířeti hlavu?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/362766-dokazu-transplantovat-hlavu-tvrdi-italsky-chirurg.html Prý to dokáže i s lidskou hlavou, ale povedlo se to někdy už na zvířeti? 🙂

Nejlepší odpověď
dejavu

Ano, povedlo se to už dávno u psů, viděla jsem fotky. Ale zvířata žila jen pár hodin. V roce 1954 šokoval Vladimir Demikhov tím, že stvořil za pomoci chirurgického skalpelu monstrum: dvouhlavého psa. Jednoduše transplantoval na tělo psa hlavu a část těla jiného psa. Obě hlavy psa byly schopné současně pít mléko z misky. Během následujících patnácti let se podařilo šílenému vědci vytvořit dalších dvacet dvouhlavých psů. Nicméně žádný z nich nežil déle než měsíc. Demikhov tvrdil, že svými experimenty pokládal základy pro moderní transplantační techniky. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uvZThr3POlQ
Doplňuji:
Pardon, ne pár hodin, ale dnů, max. měsíc. Nicméně je zajímavé, že od té doby tyhle experimenty nikdo neopakoval, nebo se o tom neví. Neslyšela jsem, že by někdo ještě transplantoval hlavy u zvířat, ale je možné, že se to děje, ale tají, protože pokusy už tehdy vzbudily velkou vlnu nevole.

Další odpovědi
midlajs

„že bude se svým týmem schopen během dvou let provést transplantaci hlavy“
To se protahne na delsi casovy usek…tim ze to nebude umet 🙂

anonym

Kachna K.
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=94KHj7k8d4Q

anonym

Dejavu – To jsem už zažil?…nesmíš věřit všemu co vidíš!

anonym

"Autentické záběry jistě"spíš fotoshop,alter­nativní energie,živnost.

AVE MARIA