Gabrielle

Transformers 1

Dobrý večer,
nemůžete mi někdo poslat nějaký odkaz na Trasformers 1 online.
Rajfilmy jsem zkoušela dvojka nejde… Chci se podívat na transformers 1 s ČESKÝM dabingem, nejlépe online bez stažení… Za každý link budu vděčná. (A prosím řekněte mi ve kterém prohlížeči jste si je našli… některé mají „odchilku“)

Odpovědi
huxa

chtěl jsem ti dokonce i pomoci s tím, jak si to přehrávat při stahování, ale za tu odchilku si to raději kup nebo se koukni na voyo.cz

terry

huxa – máš pravdu, odchilka mě dostala taky :D
Doplňuji:
Když máš v hlavě tolik důležitostí, těžko si zapamatovat h,ch,k,r,d,t,n

Gabrielle

Mě je totálně jedno jestli se to bude stahovat nebo něco podobného, prostě jen aby se to dalo pustit a shlédnout než zas bude zítra.