Noga

Transfer dat mezi mobily

Mám starý mobil HTC Sensation a chtěl bych přenést všechny kontakty, sms, atd. do nového LG L90.
Můžete mi doporučit nějaký program?
Doplňuji:
Ještě upřesním. Je to pro kamarádku, potřebuji nějaký hodně jednoduchý program, kde zapojí přes USB HTC, klikne tlačítko zálohovat na PC. Zapojí LG, klikne nahrát a je to. Teda taková je alespoň představa :)
Existuje něco takového?
Sms zpráv je přes 10 000, plus desítky MMS
Kontaktů, odhadem 2 000

@mowla – v mobilech se moc nevyznám… Nepotřebuje mít sim kartu v obou mobilech aby je mohla používat? Má jen jednu.

Odpovědi
Quimby

Pokud jde jen o ty kontakty a SMS, tak je stačí přemístit na SIM kartu a tu vložit do nového mobilu a tma to popřípadě přenést zpět do paměti telefonu.

Bohužel HTC nemám, ale měl by existovat program HTC Sync na PC, tam by měli jít všechno zazálohovat, ale nevím jestli to půjde dát pak do LG

anonym

Nejjednodušší – propoj je BT a prostě kontakty (atd.) překopíruj, žádný program nepotřebuješ…
😉
Doplňuji:
Ad Doplnění – jo, SIM musí být v obou mobilech – ale na ten přenos si může půjčit libovolnou (třeba od tebe 😉; 10000 SMS, desítky MMS a 2000 kontaktů je na pár hodin (třeba přes noc)…
___
Pokud jde o program – třeba ještě někdo odpoví , ale domnívám se, že pokud by šla cestou „zálohy“ do PC, bude minimálně nutné zálohu z HTC před nahráním do LG zkonvertovat (nevím to, ale dost bych se divil, kdyby ty mobily měly vzájemně kompatibilní formát exportovaných/im­portovaných souborů).
Zbytečně složitá cesta…
😉

Noga

Hmm hmm… uvidíme. Osobně doufám v nějakou jednodušší cestu, v nejhorším to zkusím přes ten bt, ale to by bylo až asi za 1–2 měsíce…eh.