malevil

Tpíme málo a na měřičích se číselná hodnota nezvyšuje. Po jaké době a jak intenzivního topení začíná měřič fungovat?

Kdo mi ověří , jestli měřič funguje a případně vymění?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jaký měřič – elektroměr ? plynoměr či co ? Ano stává se že se elektroměr či plynoměr zasekne. Pokud nenahlásíte, spočtou vám průměr z předchozího období kdy elektroměr fungoval.

Pokud myslíte nějaký koupený měřič spotřeby, ten malé spotřeby neregistruje, ale to u topení nepřipadá v úvahu. Takže může být také porouchaný, nebo koukáte na nějaký neměnný údaj.