quentos

Tož kolik z vás zavítalo na Colours of Ostrava?

Já ano, sice to mám do Ostravy 300 km a přímo u frňáku neméně věhlasný Trutnov Open Air Music Festival, nicméně hvězdní účinkující rozhodli – Alanis Morissette jsem si nechat ujít nemohl. Taktéž norsko-dánská skupina Euzen byla fascinující – nemohl jsem si nekoupit CD – a Michal Prokop nezklamal se svými 30 let starými hity.
Pro mě tedy platí druhá možnost – přijel jsem jen na sobotu, dokonce jsem si tento víkend nechal ujít scrabblový turnaj – ovšem, turnajů ještě bude, Alanis však přijíždí jednou za uherskej rok ;{)>

Nejlepší odpověď
anonym

Nechal(a) jsem si to ujít, ale jednou se tam objevím

Už jsem tam párkrát byla a zase hodlám znovu přijet.:D

Další odpovědi
briketka10

Nechal(a) jsem si to ujít, ale jednou se tam objevím

až tam bude kapela co mě opravdu hodně zajímá, tak určitě pojedu, když budu mít s kým, minulé roky byly takové co mě zajímaly..
samotné se mi nechtělo jet :D

Monča.R.E.T.

Zavítal(a) jsem na všechny čtyři dny

Lucijej

Nechal(a) jsem si to ujít, ale jednou se tam objevím

Už si pár let říkám, že bych se tam chtěla podívat. Ale abych pravdu řekla, letos jsem na to úúúplně zapomněla.

Tom20

Po něčem takovém netoužím - příliš davová záležitost

terry

Nechal(a) jsem si to ujít, ale jednou se tam objevím

Doplňuji:
Ale Alanis mě bude mrzet .

Funna

Po něčem takovém netoužím - příliš davová záležitost

quentos

briketka: to se nedivím, taky jsem jel s kamarádkou.