nicoleeettta

Tovární nastavení->Odvirování?

Když dám notebook do továrního nastavení, odviruje se tím i? Jsem úplnej lajk.. nechce se mi dávat 2 tisíce za servis :X

Odpovědi
anonym

Jak víš,že je zavirovanej,na jaký stránky lezeš,co stahuješ za warez?
Doplňuji:
Pročti si toto a podle toho potupuj:
http://techne­t.idnes.cz/re­instalace-windows-krok-za-krokem-dil-1-f0d-/software.aspx?c=A080826­_205043_softwa­re_dvr

cochee

Ano, to by mohlo pomoct, ale nic není stoprocentní ;)

gecco

Reinstal do ´továrního nastavení´ s vysokou pravděpodobností nepřetáhne viry (jistota tam ale není)…
😉
Ale bacha – musíš si stáhnout (zazálohovat) data (máš-li tam jaká), tak ať si nějakou veš nestáhneš s nimi.
😉

nicoleeettta

Vyskakuje mi policie čr, už jsem dělala několik testů, počítač je zpomalený stahuje se mi spoustu věcí co nechci po spuštění programů nic neodpovída.. právě že jsem lezla na špatný stránky a stáhla spoustu pochybných programů