Drap

Toto snad už neni možné ? Kam až to necháme dojít ?

http://www.no­vinky.cz/krimi/262347-policistu-v-chanove-porezali-a-vyhodili-z-okna.html
Je ještě nějaká šance že bude v republice bezpečno ?

Nejlepší odpověď
anonym

Více jak půldruhého tisíce bodů pro výmluvný vítězný příspěvek v původní diskuzi asi sotva překonáme.
Takže tady už je k tomu těžko co dodat.

Další odpovědi
anonym

Asi to byli nějací blonďáci,což? Nedávno jsem četla zajímavou knihu o sociologii a eugenice,kde se naprosto věrohodně autor zabývá,cikány,židy atd.Ani on ani já nejsem rasista,ale je třeba si přiznat,že různé lidské kmeny se starou kulturou(ať už si pod tím představujeme cokoliv) mají určité charakterové rysy a typické konání.Cikáni prostě mají sklon ke gamblerství,ha­zardu,alkoholu atd.a nemají sklon k práci.Často pod vlivem návykových látek u nich dochází k incestním stykům a z toho se potom rodí děti,které lze jen těžko nazvat vzdělávatelné­.Nehledě k asociálnímu prostředí a typu výchovy,který se těmto dětem dostává.Ten,komu se podaří vymanit z tohoto prostředí,příp­.vystuduje už se zpátky do této komunity nevrací,takže rod a krev nevylepší.Ta kniha se jmenuje TABU V SOCIÁLNÍCH VĚDÁCH- autor Petr Bakalář-vřele doporučuji!!! :D

mosoj

A teď si představte jak by se rozmazaválo kdyby dotyčný policista použil zbraň a nedej bože by útočníka zranil.
Byl by vyhozen z práce a největší vyvrhel společnosti. Média dobře ví že „účel světí prostředky“.
Problém není v tom kdo to udělal, ale v téměř úplné absenci represe !!!!!

WeeBear

Kam bychom to nechali dojít?
Vždyť teprv minule se i v politice přiznalo, že existuje rasismus naruby, resp. že rasistou nemusí být jen bílý. Pokud jsme na to přišli až teď a to podotýkám, že mimo přiznání to nevedlo ke stejnému trestání všech ras, tak kdy s tímto začneme něco dělat?
Jak koukám, trošku mi to ulítlo, ale jsem vykolejená. Pořád se mluví o stejných případech. Včera jsem četla článek, kde romští chlapci ve věku 10 – 16 let znásilnili 10 letou romskou dívku. Tak kde to jsme? Nejde o etnikum, ale stejná práva i postihy pro všechny, ne?
Dodala bych si poznamenat ještě jednu větu a byť se nejedná o nic, co by mělo s tímto citlivým tématem úzký vztah, pusa mi to nedovolí.

aramah

Přesně jsem se ptala na to samé.

Bohužel, odpověď je ano..