Drap

Toto snad ani neni možné ?

http://www.you­tube.com/watch?v=Y_k1cxaB­L84

Nejlepší odpověď
briketka10

znám „Aj múdry schýbi“ jsou tam dobrý fóry, toto jsem ještě neviděla je vidět, že mají mezery 😁

u nás lidi taky leccos nevědí to se taky nasměju..

Další odpovědi
iceT

Jak vidno a slyšno,tak to možné je.Co mě spíš zaráží,je to,že odpověď nevědí ti dříve narození.Že nevědí mladí celkem chápu,ti mají jiné zájmy.Stydět by se měli a ještě když odpoví špatně,tak to obkecají,aby ukázali jak jsou chytří.Boha jeho,když nevím,tak nevím,ale proč kolem toho mlžit a ťápat nesmysly.....