Drap

Toto prý koluje po Evropě. Co tomu říkáte vy ?

http://letecka­posta.cz/909957398
Doplňuji:
Zajímavé je, že to vidělo více než třicet lidí a pouze tři se nějak vyjádřili. Je to tím, že nemáme názor a nebo jen máme strach z případných následků, když se přihlásíme k pravdě ?

Nejlepší odpověď
briketka10

no to je krásně napsaný 😁

Další odpovědi
Jikra

Jak trefné!!!
Ale bohužel „psi štěkají a karavana jde dál“.

jendahun

Co z toho vzejde? Už to vzešlo.Smutné,že si z nás dělají už prdel v celé Evropě.

Nikkol

Jj, smutná pravda. Kocourkov.

pusinka50

Tak to je super název pro naši ted již ostudnou politiky prodanou republiku. Můžeme se k Badweathervillige vyjádřit třeba právě toho několikrát tu zminovaného 15. března.