Martyn61

Toto je otázka pro dámy a slečny. Co znamená když mi holčina napíše „víš,že tebe ráda vidim:-))“

Nejlepší odpověď
Sůwa

Je to rozhodně lepší, než kdyby napsala " nechci tě ani vidět" 😁

Další odpovědi
samicek333

možná přesně to co napsala? Ráda vás vidí, ráda se s vámi setkala…

Drap

Asi to, že tě ráda vidí! Nebo snad v tom nacházíš jiný význam ?

hanny 2

Znamená to přinejmenším,že k tobě chová velké sympatie,proto tě ráda vidí.

arygnoc

no, podle zkušeností:
sex nečekej, je to kamarádka. Což je možná větší výhra jako milenka na jednu noc.