Bronzový

Toshiba-neetbook všechny 3 účty jsou zaheslované,když jdu do nouzového režimu,totéž,uživatelské jméno ani heslo neznám.

Potřebuju aspoň vědět,jestli nevíte,jak se dostat do biosu potřeboval bych aspoň nahodit nový systém,případně jak to obejít když přes nouzový režim je tam heslo znovu.Je to nastavené na typ školního účtu.Čili zmáčkněte ctrl+alt+del.Děkuji předem.
Doplňuji:
můj není,máte pravdu,ale někdo ho zahodil do popelnice a byl celkem v dobrém stavu.Tak radši si ho vzít než aby byl po smrti.Navíc ten kdo ho tam dal asi ví co dělá,takže to už mění celou situaci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Co ho zkusit vrátit tomu co heslo zná? Sorry, ale to jak si to napsal mě prostě nutí napsat že ten netbook asi není tvůj :D

Další odpovědi:

Zlatý

Jestli je to bývalý školní počítač, tak zkuste uživ. jméno "host" a heslo taky "host". Tak je to v jedné škole, třeba to tady bude taky tak.
Jinak nějakým programem na zjištění hesla nebo jít někam k odborníkovi.

Zlatý

Nějaký software na lámání hesel je na Hiren's boot CD (http://www.hirensbootcd.org)

Bronzový

ty jsi mě rozesmál , vyhazuje se všechno možný ale zánovní noťas asi těžko

jednoduše pokud jsi ho nešlohl tak vyndej původní hadr a kup tam nový a máš po problému

Stříbrný

Já mám docela zánovní počítač a monitor ze stejného "Tuzexu" Na chalupě mi na něm řádí vnuci,

Ahoj ... doporučuju ti ho dát do servisu aby ti přeinstalovali operační systém :) (např: mironet)

Diskuze k otázce

Bronzový

jennysh

Jinak ho našel soused a příšel s tím že ho potřebuje dešifrovat,že ho našli v batohu,takže já nevím co je na tom pravdy,každopádně jsem to vyřešil.Takže děkuji za vaše odpovědi.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.