Manuel

Torrent problem

Dobry den
Stahnul jsem pres torrent The Sims 3. nainstaloval jsem. Hra fungvala skvele ale po trech dnech mi prestal fungovat internet. Odinstaloval jsem hru a internet mi zase sel. Dalsi problem se stal u hry Portal 2 kdyz mi nesel obnovit system, po odinstalovani zase sel. Nevite proc mi stazeny hry z torrentu nici notebook? Kde sem udelal chybu nebo je navine muj komp?
P.S. Jenom hry mi nici komp, programy ne

Nejlepší odpověď
HakitoCZ

No, hned jako první věc bych ti měl vynadat za pirátství, ale sám jsem jím byl :P
Každopádně, tohle je otázka spíš na diskuzní fóra.
Takyzáleží na miliardě a jedné věci, jaký máš internet-adsl/wifi/jiný, třeba máš štěstí na chybné torrenty..
A možná to spolu ani nesouvisí a je to náhoda…
Fakt, zaregistruj se na nějaké fórum. ;)
btw: doufám, že nejsi leech!