Lamička

Torrent :D

Když stahuji přes torrenty hry – ale poté co ji stáhnu zakážu seedování – je to i nadále sdílení ? – Stáhnu nějakou hru a to se stáhne pak naskočí : Seedování – a já to stopnu takže mám jen hru je to i tak sdílení ? prosím a jak na mně ohou přijít ?

Nejlepší odpověď
chudst

Neni treba zakladat otazky dvakrat :)

Uz jsem vam odpovedel zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-stahuji-pres-torrenty-hry-ale-poe-co-ji-stahnu-zakazu-seedovani-je-to-i-nadale-sdileni-prosim-poradte-rychle

Další odpovědi
anonym

1/ přijít na tebe mohou tak že se maskují jako jeden ze stahovačů který hledá uživatele od kterých lze soubor stáhnout. Najdou tvoji ip adresu, to však není důkaz. Pouze indicie. Kdykoliv muzes tvrdit ze na pocitaci byl nekdo jiny a ty nevis kdo – mozna soused, mozna pán Bůh, nemohou tě soudit pokud se vyloženě nepřiznáš. Kdykoliv můžeš nadhodit hypotézu, že nějaký hacker nadálku ovládl tvůj počítač a chtěl tě takto poškodit, aniž ty by si vůbec tušila že se daný soubor stahoval. Mají totiž pouze IP adresu ale nemají důkaz ukazující na konkrétní osobu. Majitel počítače je zodpovědný asi tolik jako majitel nože který někdo jiný použije ke spáchání trestného činu, … čili vůbec.

2/ Ano kdyz pouzivas torrent tak samozrejme sdilis to co stahuje, a to i v dobe kdy soubor teprve stahujes a nemas jej kompletni.